rolnik na polu

O nas

Dystrybutor części do ciągników rolniczych i leśnych oraz podzespołów do maszyn rolniczych – Sklep Rolniczy Jarząbek w Waksmundzie

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która działa na rynku od 2008 roku i specjalizuje się w dwóch kluczowych dziedzinach.

Sklep z częściami do ciągników rolniczych oraz maszyn rolniczych, przede wszystkim renomowanej marki Zetor.

Świadczymy również kompleksowe usługi leśne, które obejmują między innymi zrywkę, pozyskanie oraz sprzedaż drewna. Nasze usługi kierujemy zarówno do Lasów Państwowych jak i do osób prywatnych.

Dodatkowo oferujemy profesjonalne usługi koparką dedykowane klientom indywidualnym i biznesowym.

Zobacz więcej

Oferta

Sprzedaż części i akcesoriów dla rolników i leśników

W naszej firmie stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta, co pozwala nam na dostosowanie usług do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Jesteśmy przekonani, że dzięki naszemu zaangażowaniu oraz wysokiej jakości oferowanych produktów i usług, wybierając naszą firmę, uzyskają Państwo pełne zadowolenie.

części do maszyn rolniczych

Części do ciągników i maszyn rolniczych

traktor z łyżką

Usługi leśne

Dostawcy / Producenci

W naszym asortymencie znajdują się produkty

książki

Jakość i doświadczenie

Jarząbek – wysoki poziom od wielu lat!

Od kilkunastu lat współpracujemy z najlepszymi dostawcami części zamiennych renomowanych marek, dzięki czemu możemy zagwarantować wysoką jakość oferowanych przez nas produktów oraz konkurencyjne ceny.

Dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zleceniom dot. usług leśnych oraz prac koparką, gwarantując jednocześnie terminowość i bezpieczeństwo realizacji. 
Dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz wykwalifikowaną kadrą, co pozwala nam na realizację zleceń na najwyższym poziomie.